Wybielanie w nowej cenie

PROMOCJE Data: 22-04-2014

Koszt wybielania zębów jest zazwyczaj dość znaczny, dlatego też wiele osób nie decyduje się na to, żeby rozjaśnić odcień swoich zębów. Mimo że Hollywoodzki uśmiech jest marzeniem praktycznie wszystkich ludzi, wielu na to po prostu nie stać. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych pacjentów, oferujemy teraz wybielanie zębów w promocyjnej cenie. Koszt takiego zabiegu to już nie 1200, a jedynie 600 zł.

Cena zabiegu została obniżona o 50%, co z kolei powoduje, że więcej osób będzie stać na to, żeby wybielić swoje zęby. Warto wykonać ten zabieg, korzyści są znaczące.

Czym jest wybielanie zębów?

Proces wybielania zębów to utlenianie powierzchni szkliwa. Wykorzystuje się go w celu zmiany naturalnego koloru zębów bez ich uszkadzania. Wybielanie w gabinecie to profesjonalny zabieg, który pozwala na uzyskanie zębów bielszych o nawet 10 odcieni. Zęby zostają wybielone przy użyciu nadtlenku wodoru lub nadtlenku karbamidu. Te rozkładają długie łańcuchy cząsteczek barwników i uzyskuje się w ten sposób krótkie, jasne cząsteczki.

Zalety wybielania zębów

Profesjonalne wybielanie zębów to przede wszystkim szybki i zauważalny efekt. W przypadku wybielania domowego proces trzeba powtarzać nawet przez 2 tygodnie. Wybielając zęby w gabinecie, ten sam rezultat uzyskujemy podczas jednej wizyty.
Znaczna i trwała zmiana odcienia zębów. Jeżeli stosujemy odpowiedni poziom higieny, to efekty wybielania będą widoczne nawet przez kilka lat.
Poprawa samopoczucia i atrakcyjności. Białe zęby przywodzą na myśl człowieka zdrowego i zadbanego, a to niewątpliwy atut na płaszczyźnie kontaktów zawodowych i osobistych.

Bezpieczeństwo wybielania zębów

Nowoczesne metody wybielania są mało inwazyjne i nie doprowadzają do zniszczenia zębów. Dzisiaj uzyskanie bielszego odcienia możliwe jest albo poprzez wykorzystanie licówek, albo dzięki zmianie naturalnego odcienia zębów. Ta druga metoda jest znacznie tańsza, szybsza i mniej czasochłonna. Po wybielaniu zęby ulegają nieznacznej demineralizacji, ale nie jest to proces na tyle zaawansowany, żeby stanowił przeciwwskazanie do wykonania zabiegu. Należy pamiętać, że wybielanie w gabinecie to zabieg przeprowadzany pod ścisłą kontrolą stomatologa, a ten dokłada wszelkich starań, żeby był dla naszych zębów bezpieczny.

Efekt wybielania będzie zależny przede wszystkim do przepuszczalności struktury zęba (tego, jak łatwo wnika w nią tlen) i od stężenia wybielającego kwasu. Różne efekty uzyskuje się również w zależności od tego, czy obecny jest akcelerator wybielania i od tego, jak długo preparat ma kontakt z zębami.

Wybielania zębów nie można przeprowadzać w sytuacji, kiedy:

  • Pacjentka jest w ciąży.
  • Pacjent jest chory na cukrzycę, epilepsję, czy chorobę Parkinsona.
  • W sytuacji, kiedy w zębach występuje dużo wypełnień.
  • W przypadku zębów zaatakowanych próchnicą.
  • W przypadku stanu zapalnego dziąseł.
  • W wieku poniżej 14 lat