Klinika stomatologiczna Wrocław

W naszym zespole pracują stomatolodzy, ortodonci i chirurdzy. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, którzy na co dzień starają się jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki. Na rynku klinika stomatologiczna Wrocław Omnident działa już od ponad 20 lat. Przez ten czas pomogliśmy setkom tysięcy osób. Co istotne, zęby leczą u nas pokolenia! Przychodzą do nas całe rodziny. Cieszymy się ich nieustającym zaufaniem dzięki rzetelności, profesjonalizmowi i pozytywnej atmosferze. Staramy się, aby każdy pacjent, wychodząc od nas mile wspominał każdą z wizyt.

Podczas pracy z pacjentami, mamy codziennie okazję sprawdzać swoją wiedzę w praktyce. Nie osiadamy jednak na laurach i wciąż się dokształcamy. Nasz zespół uczestniczy nie tylko w szkoleniach typowo medycznych. Śledzimy też nowinki techniczne. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować najnowocześniejsze metody leczenia i profilaktyki. Nie boimy się tego, co nowe. Do naszej kliniki chętnie sprowadzamy nowe sprzęty, które po serii testów zostają, aby służyć naszym pacjentom. Jeśli nie spełniają naszych rygorystycznych wymogów jakości, wtedy po prostu zwracane są do producentów.

Klinika dentystyczna Wrocław

Nasza klinika dentystyczna Wrocław stosuje bardzo wysokie standardy leczenia. Zależy nam na skuteczności. Pragniemy również, aby każda przeprowadzana diagnostyka i leczenie były dla naszych pacjentów bezbolesne. Z tego powodu, w naszej ofercie znalazły się, między innymi:

– endodoncja, czyli leczenie kanałowe z wykorzystaniem mikroskopu;

– ozonoterapia, czyli leczenie mieszaniną tlenowo-ozonową, która pomaga w zwalczaniu wirusów, bakterii, grzybic i innych drobnoustrojów;

– całkowicie bezbolesne znieczulanie komputerowe;

radiologia cyfrowa, która pozwala na natychmiastowe przeniesienie wyników obrazowania na ekran komputera.

Gabinet stomatologiczny Wrocław

Zależy nam na tym, aby Polacy dbali o swoje zęby już od najmłodszych lat. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że to podczas dzieciństwa wyrabiamy w sobie różne nawyki, w tym te związane z dbaniem o zęby. Staramy się przekonać najmłodszych pacjentów do regularnych wizyt u stomatologów. Dlatego przygotowaliśmy dla nich specjalną, przyjazną strefę. W gabinecie, badanie mija w pozytywnej atmosferze. W przystępny sposób opowiadamy dzieciom o tym, jak dbać o zęby i dlaczego jest to takie ważne. W razie konieczności przeprowadzamy bezbolesne zabiegi i proponujemy im kolorowe plomby.

W ramach usług, nasz gabinet stomatologiczny Wrocław oferuje nie tylko profilaktykę oraz leczenie, ale również protetykę i stomatologię estetyczną. Zajmujemy się, m.in. wybielaniem zębów, zakładaniem koron, mostów, licówek oraz implantów.

Dokładamy wszelkich starań, aby pacjenci, którzy opuszczają nasze centrum zawsze uśmiechali się od ucha do ucha!