Wizyta u dentysty teraz staje się przyjemna

Niektórzy pacjenci bardzo boją się bólu podczas zabiegów i uczucia rozpierania, które może towarzyszyć podaniu środka znieczulającego. Żeby zniwelować te negatywne doznania, każdy dentysta w Omnident stosuje nowoczesną metodę znieczulenia o nazwie SLEEPER ONE. Zarówno dzieci, jak i dorośli są poddawani znieczuleniu nowej generacji, dzięki któremu środek znieczulający podawany jest stopniowo i nie wywołuje tym samym dyskomfortu.

Urządzenie do znieczulania SLEEPER ONE wyposażone jest w mikroprocesor, który steruje prędkością podawania znieczulenia, a jego końcówka przypomina długopis. Dzięki temu dzieci nie mają negatywnych skojarzeń, które pojawiają się w przypadku widoku igły.

Koniec z bólem u dentysty

System komputerowego znieczulania monitoruje opór tkanek i dozuje znieczulenie tak, żeby nie przekraczało granicy odczuwalnego przez pacjenta bólu. Znieczulając przy użyciu strzykawki, doświadczamy uczucia wtłoczenia w tkanki płynu pod ciśnieniem, a to powoduje rozpieranie i ból. Z naszym znieczuleniem problem ten zostaje rozwiązany.